Διακοπτόμενος ήχος και ήχος φλας και φωτεινός βομβητής ED16-22SM συσκευή συναγερμού 22MM 12V 24V 110V 220V.
Διαθέσιμο
Search engine banner
redeem -10% για νέους χρήστες με κωδικό: NEWGR
21 Μάιος - 28 Μάιος
Εύκολη επιστροφή
  • lock Ασφάλεια πληρωμής
  • assignment_return Επιστροφή χωρίς εμπόδια
  • policy Ασφάλεια στα προσωπικά δεδομένα
  • local_shipping Ασφαλής παράδοση
Ο έμπορος αποδέχεται επιστροφή για αυτό το προϊόν εντός 14 ημέρες.
Η Badu.gr δεν ευθύνεται για την αγορά του Διακοπτόμενος ήχος και ήχος φλας και φωτεινός βομβητής ED16-22SM συσκευή συναγερμού 22MM 12V 24V 110V 220V. από Ενδεικτικές λυχνίες έξω από τη φόρμα παραγγελίας.
Προδιαγραφές προϊόντος
  • Αριθμός μοντέλου: AD16-22SM
  • Τύπος αντικειμένου: Ενδεικτικές λυχνίες
  • Μάρκα: ΦΙΛΝ
  • τάση 1: 12
  • τάση 2: 24v
  • τάση 3: 110v
  • τάση 4: 220v
Περιγραφή του προϊόντος